Większość mężów szuka sposobów na spotkanie z kolegami, podczas gdy większość żon szuka sposobów, żeby namówić ich do pozostania w domu. Jeżeli jesteś facetem i byłeś lub jesteś w poważnym związku, pewnie wiesz, że dziewczyna lub żona potrafi być niezwykle kreatywna, jeśli chodzi o tworzenie powodów, dla których powinieneś zostać w domu z nią albo z rodzinką!

 

48-letnia Jayne Tapper ma zupełnie inne podejście – i trzeba przyznać, że wpadła na genialny pomysł!

Paul Tapper lubił odwiedzać lokalny pub po swoją dzienną porcję piwa i kontaktu ze znajomymi. Chcąc mieć na wszystko oko, jego żona postanowiła zbudować pub na ich własnym podwórku za domem.

Pub, zwany “Doghouse pub” (ang. doghouse – psia buda) powstał w przeciągu 5 miesięcy i pozwala Paulowi, jego żonie i przyjaciołom grać w gry, sączyć drinki, i wspólnie słuchać muzyki! I to wszystko praktycznie bez wychodzenia z domu – jak już mówiliśmy, to jest genialne!

“Mój mąż Paul, 53-letni inżynier, zawsze uwielbiał odwiedzać miejscowy bar, i zdawało się, że nie idzie utrzymać go w domu. Zaczęłam więc myśleć – dlaczego by nie otworzyć własnego pubu, wtedy mogłabym mówić ludziom – mój mąż jest w psiej budzie” – mówi Jayne w wywiadzie z Metro.

Jayne powiedziała, że i tak mieli zamiar wyrównać teren w ogrodzie, dlatego zbudowanie własnego mini pubu brzmiało jak dobry pomysł.

Jayne dzieli się tym, jak przekonało to jej męża do zostawania w domu. – “Nie chce już chodzić do lokalnych barów – mamy trzy psy rasy basset i nasz znajomy zrobił dla nas znak z rysunkiem jednego z nich, Rufusa” – mówi.

“Wtedy zaczęłam pracować nad przerobieniem tego miejsca w prawdziwy pub – ponieważ na początku przypominało bardziej zwykły domek z bali. Jednak chciałam, żeby wszystkim się podobało, więc kontynuowaliśmy pracę, żeby zmienić go w prawdziwy mini bar” – dodaje.

Choć inwestycja kosztowała ich sporo pieniędzy, bar za domem, jak wierzy para, wkrótce zacznie przynosić im zyski. W ramach prezentu od przyjaciół otrzymali przydatne wyposażenie, takie jak lodówka, grzejnik, kanapa, donosi Caters.

 

 

                                                        

      

 
 
 
 
 
 
 
Dariusz Pilichowski
Źródło: Media
Data Publikacji: 22.05.2020   20.30
 

Komentarze

Żona buduje mężowi pub na podwórku, żeby ten zostawał w domu i przestał wychodzić z kolegami na piwo


22 maja 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

CIEKAWOSTKI

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA