Sachiel

Grupa z Krzeszowa na Dolnym Śląsku.  Powstała 15 maja 2013r. Zwycięzcy siódmej edycji programu Must Be The Music Polska w 2014r, zdobywcy Nagrody Publiczność na tegorocznym ogólnopolskim festiwalu w Kielcach "Scyzoryki Festiwal - Nagrody Artystyczne".

Zespół na początku tworzyła trójka przyjaciół z Krzeszowa - Piotr Bieryt (Neru), Krystian Krok (Czaru) i Anna Bieryt (Ana). Ich rapowe kawałki wywołały zachwyt jurorów programu "Must Be The Music", którzy byli zaskoczeni, że hip-hopowy zespół robi na nich takie wrażenie. Najbardziej zachwycony był chyba Piotr Rogucki, ale docenili ich również Kora (powiedziała, że to pierwszy rapowy występ, który jej się podobał), Adam Sztaba i Elżbieta Zapendowska, która doceniła prawdziwość i szczerość ich muzyki.

Wygrywając, formacja otrzymała 100 tys. złotych oraz kolejne 100 tys. na promocję swojej muzyki w radiu. Dzięki tym pieniądzom zespół mógł rozpocząć nagrania debiutanckiego wydawnictwa.

W roku 2015 z grupy odszedł Krystian Krok i od tej pory zespół stanowią Piotr i Anna Bieryt. Pierwszą odsłoną po zmianach był utwór "Swoją drogą", który doczekał się teledysku. Kolejnym singlem był utwór "Pozytywnie".

W 2017 roku 15 grudnia dociera informacja o wypadku samochodowym Piotra. Auto którym jechał wypadło z drogi a Piotr trafił do szpitala.

                     "Żyję i to jest najważniejsze. Jeszcze nie wiem, jak się czuję. Dam znać na dniach" - pisał Piotr                                                  na swoim profilu na fb.

                     "Na razie utrzymuje się utrata pamięci . Godzinę przed i kilka godzin po wypadku. w głowie pustka....Ale                         za to teksty pamiętam wszystkie...." -  w kolejnym poście ze szpitalnego łóżka.

 

Kolejne piosenki którymi podrywali fanów w kolejnych latach to "Love Story" - 2017, "Ponad Chmurami", "Dotknij Mnie" - 2018,  "Nic Więcej" - 2019 o którym pisaliśmy na naszej stronie, "Tak Jak Ty" - 2020. Ostatni ich singiel "To Ważne", w którym usłyszeć możemy Zespól Ludowy "Zgoda", przyniósł im kolejny sukces w postaci nagrody publiczności na tegorocznym finale 12. Ogólnopolskiego Konkursu "Scyzoryki" w Kielcach.

Gośćmi w "Spotkaniu Z Gwiazdami", Piotr i Ana Bieryt - grupa SACHIEL 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Węcławski

Data Publikacji: 26 września 2020

Z naszymi Gośćmi rozmawiała: Agnieszka Staszak

 

 

 

Komentarze

Zespól SACHIEL w piątkowym
Spotkaniu z Gwiazdami
w Radio Top.


26 września 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka