Komentarze

Wielki Tydzień.
Transmisje Mszy Świętych z Prafii
Manchester
06 kwietnia 2020

Okres Wielkiego Tygodnia i przypadające w tym tygodniu Triduum Paschalne to dla chrześcijan najświętszy czas w roku. Od Niedzieli Palmowej do Niedzieli Zmartwychwstania Kościół wspomina najważniejsze wydarzenia w historii zbawienia: ustanowienie Eucharystii, mękę i śmierć Chrystusa oraz Jego zmartwychwstanie.

 

W tym trudnym czasie szukamy różnych sposobów by poradzić sobie z otaczającą nas rzeczywistością. Chętnie sięgamy po różne rozrywki, gry wideo, maratony filmowe z różnych platform VOD czy gry planszowe. Czasem jednak mamy dosyć i popadamy w przygnębienie.

 

Dla osób aktywnych brak możliwości wyjścia z domu jest bardzo frustrujący. A tu święta, za kilka dni tradycyjne święcenie pożywienia.

 

Mamy Wielki Tydzień i brak możliwości wyjścia z domu by uczestniczyć w nabożeństwach. W telewizji można obejrzeć msze zorganizowane dla osób wierzących, jednak bliższa jest możliwość uczestniczenia we mszy z naszego miasta, gdzie mszę prowadzi ksiądz którego widzimy co tydzień na mszy.

 

Pragniemy was poinformować, że Parafia Manchester organizuje codziennie transmisję mszy o 9.oo i 19.oo na kanale parafii na youtube. Bliższe informacje  pod adresem  www.parafiamanchester.pl

 

Nabożeństwa dostępne pod linkiem:

Parafia Manchester - Transmisja Mszy Świętej

 

 

Dariusz Pilichowski

Radio Top

Data Publikacji: 06.04.2020  20.45

 

 

 

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA