Warszawa:
Pożar dużej hali magazynowej

31 stycznia 2019

Kłęby czarnego dymu pojawiły się dziś rano nad Żeraniem w Warszawie. W ogniu stanęła wielka hala magazynowa, w której składowano m.in. produkty spożywcze. Ewakuowano blisko 100 osób. Jak podkreśla policja, jak na razie nie ma informacji, żeby ktokolwiek został poszkodowany.

 

                                                         

Do zdarzenia doszło w budynku przy ul. Annopol 3 na warszawskim Żeraniu. - Informacja o pożarze wpłynęła do nas o godz. 8.23. Ogień pojawił się w hali magazynowej, w której składowane są m.in. produkty żywnościowe, a także alkohol. Pożar bardzo szybko się rozprzestrzenił – mówi Onetowi podkomisarz Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

https://twitter.com/i/status/1090888252574351361

 

Na miejsce natychmiast przyjechały wszystkie służby, w tym kilkanaście wozów straży pożarnej. Z budynku ewakuowano od razu wszystkich przebywających tam pracowników.

- Nie mamy na razie informacji, by ktokolwiek został poszkodowany. Z ustaleń wynika, że około godz. 8.15 w budynku włączył się alarm przeciwpożarowy. Zarządca hali natychmiast podjął decyzję o wyprowadzeniu z niej wszystkich przebywających w niej pracowników. W sumie ewakuowano około 100 osób – relacjonuje Paulina Onyszko.

 

Akcja gaśnicza wciąż trwa. Jak podkreślają służby, jest bardzo trudna, ponieważ pożar jest bardzo rozległy. Objęta nim hala ma powierzchnię blisko 14 tys. metrów kwadratowych. Strażakom udało się już opanować sytuację. Nie ma zagrożenia dla sąsiednich budynków.

Jak szacują służby, akcja gaśnicza może jeszcze porwać nawet kilka godzin. Bierze w niej udział kilkudziesięciu strażaków. Na razie nieznane są przyczyny wybuchu pożaru. Będzie to ustalać policja.

 

                                               

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka