Viki Gabor idzie jak burza. Wczoraj młoda artystka przekroczyła pokaźną liczbę subskrypcji – “Dziękuję Wam za 200k subskrypcji mojego kanału na #youtube“. Teraz 12-letnia gwiazda zrobiła niespodziankę swoim fanom i ogłosiła wyjątkowy konkurs związany z jej ostatnim singlem “Getaway”. 

Viki Gabor nie zwalnia tempa! Przypomnijmy zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 pod koniec ubiegłego miesiąca zaskoczyła fanów, wydając w czasie trwania pandemii koronawirusa nowy singiel pt. „Getaway”. Kawałek z miejsca stał się przebojem i cieszy się dużą popularnością w sieci.

Teledysk do singla obejrzało ponad 3 miliony Internautów, a pod nagraniem pojawiło się mnóstwo chwalebnych komentarzy. Niektórzy z nich porównują Viki Gabor do brytyjskiej wokalistki Duy Lipy czy Anne-Marie:

“Gdy jestem za granicą zawsze pokazuje znajomym Ciebie Viki są w szoku że w tak młodym wieku tak pięknie śpiewasz nasza Polska duma 🇵🇱❤️”, “Viki sztoos! Mam już to jako dzwonek powiadomienia i słucham tego 5 godzin dziennie 🤣🤤🤤❤❤❤”, “Jak usłyszałam to w radiu, to myślałam na początku, że śpiewa to Anne Marie, a potem przyszła mi na myśl jeszcze Dua Lipa. SZTOOOS 😍”, “Jakbym nie wiedział ze to polka, to bym w życiu nie pomyślał….Przecież to ma serio szanse stać się globalnym a już na pewno europejskim hitem!”, “PIĘKNIE! 💗💖💓😘😍💞💝KOCHAM CIĘ”, “Kurde, rosnie nam Polska Dua Lipa ! Piekne! Trzymam kciuki kochana ! :)”    – czytamy w komentarzach.

 

Młoda wokalistka nadal zaskakuje! Tymczasem na instagramowym profilu Viki Gabor ogłosiła, że dostępna jest specjalnie przygotowana gra mobilna związana właśnie z tym utworem. Grze towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

"Od dziś możecie zagrać w grę mobilną związaną z moim najnowszym singlem “Getaway”! – poinformowała piosenkarka na Instagramie.

Szczegóły na profilu Viki:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To nie wszystko! Niecałe dwa tygodnie temu Viki udostępniła na swoim kanale YouTube materiał backstage z planu klipu „Getaway”, w którym zobaczyć można, ile zabawy, ale też ciężkiej pracy miała wokalistka podczas kręcenia tego teledysku:

 

 
 
 
Dariusz Pilichowski
Źródło: Media
Data Publikacji: 23.05.2020   23.30

Komentarze

Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla swoich fanów.


23 maja 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

MUZYCZNY NEWS

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA