Po ponurych miesiącach brexitowych negocjacji Wielka Brytania doczekała się dobrych wieści. Premier Boris Johnson zaręczył się ze swoją dziewczyną Carrie Symonds – o czym para poinformowała w sobotę. To jednak nie wszystko, okazuje się bowiem, że partnerka szefa brytyjskiego rządu jest w ciąży. Będzie to pierwsze dziecko Johnsona i Symonds.

 

55-letni Johnson ma już co prawda piątkę dzieci, jednak jego związek z Carrie Symonds dotychczas czekał na potomstwo. Partnerka szefa rządu o wszystkim poinformowała we wpisie na Instagramie. „Zwykle nie zamieszczam tutaj takich rzeczy, ale chciałam, aby moi przyjaciele dowiedzieli się tego ode mnie. Wielu z was już wie, ale dla moich bliskich i tych, którzy wciąż tego nie wiedzą, zaręczyliśmy się pod koniec ubiegłego roku... i oczekujemy na narodziny dziecka latem” – napisała pod wspólnym zdjęciem z premierem. Nie ogłoszono jeszcze daty ślubu Johnsona i Symonds, ale jak zauważa brytyjski portal dailymail.co.uk, byłby to pierwszy taki przypadek od ponad 250 lat, gdy premier Wielkiej Brytanii żeni się w czasie sprawowania urzędu. Media na Wyspach przypominają zresztą, że Symonds była pierwszą partnerką szefa brytyjskiego rządu, która wprowadziła się oficjalnie do siedziby przy Downing Street, nie mając ślubu.

 

Ocenia się, że para spotyka się od co najmniej roku. Wcześniej Johnson był dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną, Allegrą Mostyn-Owen, poznaną jeszcze podczas studiów na uniwersytecie w Oxfordzie, rozwiódł się 1993 r. po sześciu latach małżeństwa. Ostatnie małżeństwo z poślubioną w 1993 r. Mariną Wheeler zakończyło się niedawno rozwodem; mają czwórkę dzieci – dwie córki i dwóch synów.

 

 

 

 

 

Dariusz Pilichowski

Źródło: media

Data Publikacji: 29.02.2020  22.40

To nie royal baby, ale o tym dziecku będzie mówiła cała Wielka Brytania
29 lutego 2020

Komentarze

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA