tel. (+44) 0161 627 5872

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019-2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

f

Ryanair i Wizzair zawieszają loty z Polski do Wielkiej Brytanii. Powodem takiego stanu rzeczy są obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, które 5 stycznia ogłosił brytyjski rząd.

 

W związku z ogłoszeniem całkowitego lockdownu na terenie Wielkiej Brytanii, Ryanair zawiesił czasowo loty na Wyspy z Polski. Wstrzymane zostają połączenia z niektórych polskich lotnisk: Szczecina, Rzeszowa, Poznania, Łodzi, Bydgoszczy, Lublina, Olsztyna oraz Wrocławia.

Na razie loty zawieszone są od początku stycznia na najbliższe trzy miesiące. Jak podaje przewoźnik, loty zostaną przywrócone od 29 marca.

Połączenia z Londynem, ale również z Dortmundem, zawiesza też Wizzair. Tanie linie lotnicze chcą przywrócić loty od 1 marca.

Do końca marca mają potrwać obecne obostrzenia ogłoszone przez rząd Wielkiej Brytanii.  Luzowanie obostrzeń ma zostać wprowadzane w połowie lutego, również na ten okres linie lotnicze zapowiedziały wznawianie niektórych lotów. Wszystko przez nową mutację koronawirusa SARS-CoV-2 cechującego się większą zaraźliwością.

Od piątku natomiast wszedł w życie obowiązek przetestowania się przed przylotem do Wielkiej Brytanii. Na teren Zjednoczonego Królestwa będą wpuszczane osoby posiadające negatywny wynik testu na obecność koronawirusa w organizmie.

Z powodu nowej, brazylijskiej odmiany koronawirusa Wielka Brytania zamyka od dzisiaj tj. 15 stycznia,  granice dla wszystkich przyjazdów z Ameryki Południowej oraz Portugalii i Wysp Zielonego Przylądka - ogłosił w czwartek po południu brytyjski minister transportu Grant Shapps.

Zakaz dotyczy przyjazdów z Argentyny, Boliwii, Brazylii, Chile, Ekwadoru, Gujany, Gujany Francuskiej, Kolumbii, Paragwaju, Peru, Surinamu, Urugwaju, Wenezueli, a także Portugalii, Panamy i Wysp Zielonego Przylądka.

Komentarze

Ryanair zawiesza loty z Polski
do Wielkiej Brytanii. Zawieszone loty
z 8 Polskich lotnisk.


13 stycznia 2021
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

WIELKA BRYTANIA