Komentarze

Po ostatniej decyzji polskiego rządu o otwarciu granic są pierwsze oficjalne informacje linii lotniczych w sprawie wznowienia międzynarodowych połączeń z Polski do krajów Unii Europejskiej. Ryanair poinformował, że w ograniczonym zakresie swoje operacje w zależności od trasy uruchomi już od 1-go lipca. Wśród nich będą oczywiście loty pomiędzy Wielką Brytanią i Polską.

„Cieszymy się z przywrócenia prawie 200 tras z/do Polski już od 1 lipca w ramach naszego letniego rozkładu lotów. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę i pomoże uratować tysiące miejsc pracy.

To także doskonała okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennych lotów z powodu pandemii, otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać.” – Informują przedstawiciele Ryanair.

Na lotniskach i w samolotach obowiązywać będą specjalne obostrzenia. Na teren hali wejść będą mogły wyłącznie osoby posiadające bilety. Na lotnisku pasażerowie muszą liczyć się z koniecznością zmierzenia temperatury ciała, należy zachowywać odpowiedni dystans od innych oraz zakrywać usta i nos. Noszenie maseczek obowiązywać będzie także podczas całej podróży w samolocie.

Dodatkowo, zgodnie z polskimi przepisami na chwilę obecną przewoźnik operujący do i z Polski zapełnić może jedynie 50% miejsc w samolocie pozostawiając co drugi fotel pusty. Oznacza to, że standardowy Boeing 737 Ryanaira zamiast 195, będzie mógł zabrać jedynie 97 pasażerów.

Oficjalny komunikat linii Ryanair w sprawie wznowienia lotów dostępny jest tutaj.

Przewoźnik przygotował także krótki film instruktażowy z nowymi zasadami podróży:

 

 
 
 
Dariusz Pilichowski
Źródło: Podróżnik
Data Publikacji: 16.06.2020   21.00
 
Ryanair wznawia loty pomiędzy Polską i Wielką Brytanią
16 czerwca 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

CIEKAWOSTKI

Ryanair wznawia loty pomiędzy Polską i Wielką Brytanią

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA