Komentarze

No! W końcu jasna deklaracja, z której można rozliczać irlandzką linię. Po długich tygodniach przeciągania liny Michael O’Leary jasno zadeklarował, że wszyscy pasażerowie, którzy czekają na swoje pieniądze za loty odwołane z powodu koronawirusa, dostaną je najpóźniej w ciągu 3 miesięcy.

 

 

Powiedzieć, że w ostatnich kilkunastu tygodniach Ryanair ma problemy wizerunkowe, to nic nie powiedzieć – linia bardzo długo migała się jak mogła od wypłaty pieniędzy za odwołane z powodu pandemii koronawirusa loty. Owszem, inne linie też, ale to żadne wytłumaczenie. Dlatego tak bardzo cieszy nas deklaracja Michaela O’Leary’ego, który w czwartek rano na na antenie programu BBC Breakfast zadeklarował, że wszyscy pasażerowie odwołanych lotów, którzy chcą otrzymać swoje pieniądze, dostaną je najpóźniej w ciągu najbliższych 3 miesięcy.

 

Dlaczego trwa to tak długo? Szef Ryanaira tłumaczył, że linia procesuje obecnie 35 milionów wniosków o zwroty, podczas gdy w czasach przed pandemią realizowała 10 tysięcy wniosków tygodniowo.

 

– Dobre wieści są takie, że zrealizowaliśmy już ok. 40 procent wniosków i wypłaciliśmy pasażerom prawie 500 mln EUR. Do wypłacenia zostało nam jeszcze 600-700 mln EUR i myślę, że uda nam się z tym uporać w ciągu najbliższych 10-12 tygodni – powiedział O’Leary, cytowany przez “Daily Mirror”.

– Chcę zapewnić wszystkich, że wasze pieniądze są bezpieczne. Jeśli chcecie zwrotu gotówki, to ją otrzymacie, ale prosimy o cierpliwość, bo musimy zmagać się z rekordową liczbą wniosków, a mamy ograniczoną liczbę pracowników zajmującychch się tym w naszych biurach – dodał szef Ryanaira.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

 

 

 

 

 

 

Dariusz Pilichowski

Źródło: Fly4free

Data Publikacji: 04.06.2020     22.30

 
 
 

 

 
Ryanair obiecuje: Oddamy wszystkim pieniądze za odwołane loty w ciągu 10-12 tygodni!

04 czerwca 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

WIELKA BRYTANIA

Ryanir obiecuje: oddamy pieniądze

za wszystkie odwołane loty.

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA