Dziennikarze BBC zdecydowali się na skomentowanie aktywności piłkarzy w czasie przymusowej kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa na świecie. Brytyjczycy w swoim tekście skrytykowali Roberta Lewandowskiego, który podczas przymusowego wolnego zaczął pokazywać w sieci swoje taneczne umiejętności.

Redaktorzy portalu zaznaczyli, że Robert Lewandowski nie potrafi tańczyć i nie powinien tego robić ze względu na to, że to niszczy jego wizerunek. Co ciekawe, Robert Lewandowski, ledwo kilka tygodni temu założył konto na platformie Tik Tok, której od razu został gwiazdą. Pokazywane przez niego nagrania z krótkimi układami tanecznymi, czy też piłkarskimi sztuczkami robiły i robią furorę w sieci. Co pokazuje, że fani zawodnika Bayernu Monachium są zadowoleni z jego aktywności w mediach społecznościowych i są pod wrażeniem jego tanecznych umiejętności, w przeciwieństwie do redaktorów wspomnianego serwisu...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W teście BBC wymieniono też, między innymi, byłego reprezentanta Anglii, Wayne'a Bridge'a, którego taneczne umiejętności oceniono pozytywnie, ale też wspomniano o Cristiano Ronaldo, który w sieci chwalił się nową fryzurą, czy Jose Mourinho,                   który w czasie pandemii rozdawał żywność potrzebującym.

 

Dariusz Pilichowski

Źródło: Media 

Data Publikacji: 31.05.2020   10.15

@_rl9

Dont't take life too seriously, have fun 😉😀 ##rockstar ##fyp ##foryou

♬ ROCKSTAR - DaBaby, Roddy Ricch

Komentarze

Robert Lewandowski krytykowany przez BBC. Niszczy swój wizerunek?

31 maja 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

CIEKAWOSTKI

Wejdź na

CIEKAWOSTKI

Wejdź na

SPORT

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA