§1Postanowienia ogólne

Organizatorem audycji "Hit Na Hit", "top40pl" "PopRockowa20stka" jest "Radio Top" Ltd., Unit 29, Booth House,  Suthers Street, Oldham, OL9 7TQ, zarejestrowanym w rejestrze Companies House pod nr. 11941298.

Głosującym online jest każda osoba, która w czasie trwania akcji odda swój głos poprzez zaznaczenie wybranych wykonawców i ich utworów.

Oddanie głosu online jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu i zezwoleniem na publiczne ujawnienie imienia i nazwiska na antenie "Radio Top" Ltd.

Każdy z Uczestników może głosować raz dziennie na wybranego wykonawcę.

Niniejszy regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.radiotop.com.pl.

                                                                         §2Zasady głosowania

Każdy ze słuchaczy Radio Top może głosować online na stronie www.radiotop.com.pl w zakładce "Hit Na Hit", "top40pl", "PopRockowa20stka" poprzez wybranie konkretnego utworu, na który oddawany jest głos i kliknięcie        w przycisk „Głosuj”.

Do listy dodany może być dowolny utwór prezentowany na antenie naszego radia, bądź dowolny wybrany przez słuchacza. Propozycje można nadsyłać z formularza znajdującego się w odnośniku "Twoje Propozycje", w notowaniu  nad listą do głosowania. Należy podać tytuł i autora (wyświetlane w E-RDS naszego radia), adres e-mail, imię i miejscowość . Utwory te mogą znaleźć się na liście jako “Poczekalnia”.

                                                                         §3Postanowienia końcowe

W przypadku stwierdzenia przez redakcję głosowania przez automaty lub powtarzających się adresów, głosy na dany utwór będą uznane za nieważne. W przypadku powtórnego stwierdzenia głosowania przez automaty z danego adresu, adres będzie blokowany a utwór może zostać usunięty z listy przebojów.

Redakcja Radio Top zastrzega sobie prawo do usunięcia utworu z listy przebojów w każdej chwili, gdy piosenka może wpływać lub wpływa rażąco na interes i dobre imię radia. 

Organizator audycji zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu, a także zawieszenia audycji w każdym czasie i bez podania przyczyny.

 

Strona domowa

Regulamin

 >

 >

Regulamin głosowania w audycjach "Hit Na Hit" "top40pl" "PopRockowa20stka"

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA