Radio Top - pierwsza  polska stacja radiowa  w  Manchesterze.

 

Radio Top powstało z pasji do muzyki. Wytrwałość i ogromna determinacja założyciela stacji oraz dzięki ludziom z nim współpracujących pozwoliły na rozwinięcie się w regionie Manchesteru pierwszej i całkowicie polskojęzycznej  stacji radiowej nadającej 24 godziny. Nieustająca praca programowa, głęboka analiza oparta na potrzebach słuchaczy oraz bliski i ciągły z nimi kontakt, współpraca z gwiazdami muzyki, współudział w organizacji koncertów, wydarzeń kulturalnych, sportowych, bieżące wiadomości z kraju i ze świata a także działalność charytatywna. Te wszystkie działania przekładane na antenę radia pomagają utrzymać poczucie klimatu polskiego domu.  

Radio Top założył Tomek Węcławski, a zespół radia tworzą wspaniali i niepowtarzalni ludzie,  zawsze dzielący się ze słuchaczami na antenie radia, na stronie www oraz w mediach społecznościowych,  wyszukanymi nowinkami, poradami i informacjami.

 

                                                                                   

 

 

 

 

 

   Prócz funkcji naczelnego, kieruje działem informacji,

   działem reklam, jest szefem muzycznym stacji

   oraz głównodowodzącym list "Hit na Hit" i "Top40.pl".

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

   Sprawne działanie systemów informatycznych, szybki przepływ

   informacji  i komunikacji utrzymywane są dzięki Markowi. 

 

 

 

 

 

 

   Najmłodszy w zespole zajmujący się muzyką pop i rock zestawiając

   najgorętsze w tych gatunkach hity w listę przebojów "PopRockowa 20-stka".

   Dodatkowo dziennikarz muzyczny. 

  

 

 

 

   Wokalista i kompozytor, znany z utworów "Zmrok" czy "Popiół i Kurz".

   W niedzielnym programie "Co autor miał na myśli? Historie pisane piosenkami",

   rozmawia z gwiazdami muzyki o ich twórczości,  historii powstawania

   ich największych przebojów, historii znanych tylko samym artystom.   

  

 

 

Nasz początek?

19-go sierpnia 2019 roku o godzinie 7:00 rano, odbył się oficjalny start pierwszej transmisji i otwarcie radia. Wystartowała nowa i pierwsza, całkowicie Polska stacja radiowa w Manchesterze. Pomysł założenia radia dla Polonii w Manchesterze to początek roku 2018. Kilkumiesięczna analiza rynku zapotrzebowania na polską rozgłośnię radiową w regionie zaowocowała realizacją.

Z prywatnych zasobów finansowych udało się zebrać wystarczające środki na wynajęcie lokalu, zbudować pełne zaplecze techniczne, umożliwiające nadawanie - mówimy tu o stworzeniu i wyposażeniu studia, przygotowaniu infrastruktury i zakupie niezbędnych sprzętów. Dodatkowo by zapewnić możliwość odbierania stacji w  najwygodniejszym z możliwych sposobów oprócz witryny internetowej, z każdego dowolnego miejsca na świecie, powstała aplikacja "RadioTop" na dwie z najpopularniejszych platform Android i iOS. Wiele przeszkód w pierwszych miesiącach działania wpłynęło na zwiększoną pracę i upór, dzięki czemu radio do dzisiaj rozwija swoją działalność.

Współpracuje na Wyspach Brytyjskich jak również w Europie z największymi grupami medialnymi. Nawiązuje i utrzymuje stały kontakty z gwiazdami muzyki całego świata,  producentami muzycznymi i promotorami, firmami eventowymi, urzędami i władzami lokalnymi, oraz Konsulatem Generalnym RP w Manchesterze.

Stałymi punktami programowymi są: poranna audycja "Energetyczne Dzień Dobry" z pobudzającą muzyką oraz horoskopem dla wszystkich znaków zodiaku na cały dzień; "Spotkanie z Gwiazdami" czyli wywiady z gwiazdami świata muzyki i mediów; listy przebojów "Top40.pl", "Hit Na Hit" i "PopRockowa20-stka", z najnowszymi i gorącymi hitami polskich i światowych wykonawców; w każdy piątkowy wieczór "LiveMix" w którym występy muzyczne na żywo jak i w muzycznych setach prezentują znani z list przebojów oraz klubów DJ-je z całej Europy.

Swój niepowtarzalny głos, znany w całej Polsce z wielu spotów reklamowych, radiowych i telewizyjnych, jako główny głos stacji RadioTop udzielił i w stałej współpracy udziela polski lektor Robert Augustyn.

18 października 2020 roku do zespołu radia, dołącza także polski wokalista oraz kompozytor z Warszawy znany z takich przebojów jak "Popiół i Kurz" czy "Zmrok", Marcin Szczurski. W każdą niedzielę w porannym autorskim programie "Co autor miał na myśli? Historie pisane piosenkami", przedstawia historie piosenek i artystów, rozmawiając z nimi na żywo.

Na antenie radia serwujemy co godzinę serwisy informacyjne z Polski, Świata oraz regionu dzięki stałej współpracy z najlepszymi czołowymi grupami medialnymi całego świata.

 

Jak i gdzie nas słuchać?

W chwili obecnej  program Radia Top osiągalny jest na komputerach, tabletach, smartfonach, telefonach komórkowych oraz we wszystkich urządzeniach wykorzystujących przesył danych z internetu. W ODBIORNIKACH RADIOWYCH stacjonarnych i przenośnych w systemie : DAB  oraz lokalnie na falach FM już w niedalekim czasie.

 

Najprościej – użyj poniższego adresu:

 

       

Aby jednak najwygodniej słuchać RadioTop, stworzyliśmy na potrzeby słuchaczy aplikację mobilną na urządzenia przenośne, którą wystarczy pobrać całkowicie za darmo ze sklepów Google Play i AppStore. Wejdź w jeden z poniższych odnośników i pobierz.

 

 

 

    

 

         

Marcin Szczurski

Radio to również doskonała reklama, więc może reklamuj się z nami?

Radio dociera wszędzie. Jest słuchane w domu, w pracy, w samochodzie, w autobusie, tramwaju, w sklepie, podczas przeglądania internetu, 24 godziny. To tylko jeden z powodów, dla których warto reklamować się na radiowej antenie.

 

 

 Co jest naszym atutem?

 

  • Wspólnie z Tobą realizujemy cały projekt reklamy
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu
  • Brak bezpośredniego sąsiedztwa reklam produktów konkurencyjnych
  • W naszej bazie głosów najlepsi lektorzy
  • Wspomaganie radiowej reklamy, internetowymi oraz w socjalmediach  
  • Tanio, szybko, profesjonalnie  - od pomysłu do realizacji w 24h.

 

 

ZAŁOŻYCIEL RADIA TOP

Właściciel

 

 

t.weclawski@radiotop.com.pl

Tomasz Węcławski

Marek Kubat

 

 

DZIAŁ IT

 

 

 

m.kubat@radiotop.com.pl

Adrian Pakuszewski

          

 

 

 

         a.pakuszewski@radiotop.com.pl

Ramówka

Reklama

KILKA SŁÓW O NAS

Zobacz więcej

         RADIO

Strona domowa

 >

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA