Pol'and'Rock Festival 2018
03 sierpnia 2018

Dzień dobry w piątek na Pol'and'Rock Festival 2018 .

 

Na Dużej Scenie wystąpi dziś kolejna duża gwiazda, a właściwie legenda heavymetalu – Judas Priest! To naprawdę wielkie wydarzenie. Muzycy są w świetnej formie i z pewnością dostarczą nam niezapomniane widowisko muzyczne! Na ich koncert zapraszamy na godzinę 22:20. A tuż przed nimi zagrają zeszłoroczni wymiatacze Dużej Sceny – Nocny Kochanek! Panowie odbiorą Złotego Bączka, więc możemy liczyć na metalową ucztę z przymrużeniem oka! Nocny Kochanek zamelduje się na scenie o 20:30.

 

 

 

 

Zapraszamy również na koncerty na Małej Scenie – tam między innymi Krzysztof Zalewski i Łydka Grubasa. Spragnionych muzycznych wrażeń nie może zabraknąć również na Viva Kultura i Scenie Lecha. Sprawdź, kto jeszcze dziś zagra! Mała Scena, Viva Kultura, Scena Lecha.

 

 

fot. Dominik Malik

 

Na ASP dziś Katarzyna Puzyńska - autorka kryminałów o policjantach ze wsi Lipowo, jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w świecie mody – Katarzyna Sokołowska, a na zakończenie znany z programu „Sensacje XX wieku” Bogusław Wołoszański przeprowadzi rozmowę z generałem Mirosławem Różańskim.

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

W wolnej chwili pomiędzy koncertami i spotkaniami na ASP, zapraszamy do stref naszych partnerów, o których przeczytacie tutaj. Nie zapominajcie o akcji „Zaraz będzie czysto”. Jesteśmy z Was dumni, że tak bardzo dbacie o festiwal i tworzycie jego integralną część! 

 

 

Antyradio przygotowało dla Was spotkania z zespołami. W strefie M&G Antyradia tuż obok Dużej Sceny będziecie mogli porozmawiać z Waszymi ulubionymi muzykami oraz z największymi gwiazdami tegorocznego festiwalu. Na dziś przygotowali spotkania z:

 

- Łydka Grubasa (13:30 - 14:00)

- PPNOU (14:00 - 14:30)

- You Me At Six (15:30 - 16:00)

- Na Górze (18:00 – 18:30)

- Booze & Glory (19:30 – 20:00)

- Czesław Śpiewa (20:00 – 20:30)

 

Na swoje spotkania zapraszają również Nocny Kochanek i Krzysztof Zalewski. Aby się tam dostać, musicie jednak zdobyć specjalny voucher. Jeśli chcecie poznać zasady, na jakich uzyskacie zaproszenie, słuchajcie dziś Radia Pol’and’Rock od 9:00 do 15:00!

 

- Nocny Kochanek (17:00 – 18:00)

- Krzysztof Zalewski (18:30 – 19:30)

 

Trzymajcie się, dbajcie o siebie nawzajem i nie śpijcie w zamkniętych namiotach w ciągu dnia! Pamiętajcie też o piciu wody i nakryciu na głowę. Wodę kupicie w strefie Coca-Coli, Lidla i Monstera. Dziś znów będzie upalnie.

 

 

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka