SEDGUY czyli Piotr Kazimierczuk

Kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista i producent, wcześniej udzielający się, między innymi, w Wilson Square - płyta w Mystic Production, „Poeple In Love” – piosenka dnia w Trójce, Opener Festival, występ na Torwarze jako suport Roxette, Weeping Birds (Opener Festival, Jarocin Festival), czy Confetti (Festiwal Fama).

sedguy to jednoosobowy projekt muzyczny za którym stoi Piotr Kazimierczuk. Powstał na gruzach przeróżnych doświadczeń grania w zespołach. Artysta kontynuuje działalność muzyczną  w solowej odsłonie, prezentując swoją twórczość w doskonałej muzycznej odsłonie.

Pierwszym singlem z solowego projektu Piotra jest „Słońce”, który choć syntetyczny, dzięki zręcznie zaserwowanej melodyjności, dostarcza pozytywnych emocji.

Piotr Kazimierczuk mówi że "Choć niewiele jest rzeczy fajniejszych niż granie w zespole, czasem nachodzi potrzeba, żeby samemu sobie być sędzią, z nikim nie musieć iść na kompromisy i z nikim nie walczyć o dźwięki i słowa. Muzyka, którą się dzielę to zatem w 100% to, co mi w uszach gra i pod piórem siedzi."

Nie tylko tymi słowami dzieli się za nami w rozmowie Piotrek czyli SEDGUY. Więcej w rozmowie z MArcinem Szczurskim, artyta opowie w programie "Co autor miał na myśli? Historie pisane piosenkami". Zapraszamy

 

Komentarze

Piotr Kazimierczuk - SEDGUY
naszym Gościem Specjalnym
RadioTop


04 stycznia 2021
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka