Nowy album Kylie Minogue „DISCO” ukaże się 6 listopada tego roku. Zgodnie z zapowiedzią, Kylie Minogue zaprezentowała nowy, błyszczący singiel "Say Something".

 

Kylie Ann Minogue,  ur. 28 maja 1968 w Melbourne, często nazywana po prostu Kylie – australijska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka.

Po raz pierwszy stała się sławna występując w australijskiej operze mydlanej Sąsiedzi. W serialu tym grała dwa lata. Od tego momentu Minogue została piosenkarką i osiągnęła niezwykły sukces zarówno komercyjny, jak i artystyczny. Minogue znana jest pod wieloma pseudonimami, z których najbardziej rozpoznawalne to „Księżniczka Popu” („Princess of Pop”) lub „Bogini Popu” („Goddess of Pop”). Według Australian Recording Industry Association (ARIA) jest najlepiej sprzedającą się australijską wokalistką wszech czasów. Urodzona i wychowywana w Melbourne, od 1990 roku mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii.

Do 2015 roku, Minogue sprzedała ponad 80 milionów płyt na świecie. Łącznie single Kylie spędziły ponad 300 tygodni na oficjalnej brytyjskiej liście singli Top 40. Ma na swoim koncie wiele tras koncertowych i otrzymała nagrodę dla „Australijskiego Wykonawcy Roku” za jedną z tras koncertowych.

Minogue otrzymała nagrody: Orderu Imperium Brytyjskiego - przyznawany za działanie we wszystkich dziedzinach życia publicznego, oraz Order Australii – najwyższe odznaczenie państwowe Australii przyznawane za wkład w rozwój kraju poprzez znaczące dokonania. Francuski rząd uhonorował ją Orderem Sztuki i Literatury za jej wkład do francuskiej kultury. Minogue została uhonorowana stopniem doktora naukowego przez Anglia Ruskin University za swoją działalność związana z walką z rakiem piersi. W listopadzie 2011 roku, w 25 rocznicę ARIA Music Awards została wprowadzona do ARIA Hall of Fame przez członków ARIA. W grudniu 2016 roku Billboard umieściła ja na liście najlepszych artystek dance wszech czasów, przyznając jej miejsce 18. Kylie Minogue ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, w tym trzy BRIT Awards, dwie MTV Music Awards i Grammy.

Nad brzmieniem nowoczesnego, taneczno-popowego kawałka czuwał stały współpracownik Australijki, Biff Stannard.

"Say Something" to zapowiedź nadchodzącej płyty gwiazdy, "Disco", która ukaże się 6 listopada. Album już dostępny jest w pre-orderze. To pierwszy nowy album wydany przez Kylie od czasu jej albumu Golden z 2018 roku, który osiągnął numer jeden zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Australii.

 

Oto nowa piosenka Kylie Minogue "Say Something"

           

 

Tomasz Węcławski

Data publikacji: 27 lipca 2020, 15:11

 

Komentarze

Piosenka "Say Something" Kylie Minogue
zapowiedzią nowego albumu "Disco".


27 lipca 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

Muzyczny News

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka