Pierwsza EP-ka Honoraty Skarbek
już 8-go listopada
23 października 2019

DESIRE to opowieść pełna sprzeczności, o uczuciu, które koi i zadaje ból, o słowach, których nie chcemy słyszeć i o sytuacjach, których nie chcemy być świadkami. Klip można już obejrzeć na YouTube.

COPENDENCY to pierwszy minialbum wydany przez Honoratę Skarbek, w którym znajduje się 5 bardzo osobistych utworów, tj. DESIREEGOFALLING5 AMFORGIVENESS, napisanych przez artystkę, w języku angielskim.

Honorata brała czynny udział w tworzeniu muzyki do wszystkich piosenek razem ze swoimi producentami. Cały projekt utrzymany jest w zupełnie innym klimacie, niż dotychczasowe nagrania wokalistki. Jest zarazem namiętny i mroczny, burzliwy i kojący.

 

COPENDENCY to krótki pamiętnik zawierający pragnienia, rozterki i doświadczenia, które wokalistka pozostawia do interpretacji własnej swoim słuchaczom, bo jak sama mówi, jest to najbardziej osobisty projekt muzyczny w jej życiu.

Premiera krążka 8 listopada. EP można już zamawiać w preorderze na MyMusic Shop oraz przez stronę www.honorataskarbek.com.

Dostępna jest również opcja Pre-save na Spotify, aby zapisać się na premierę płyty i posłuchać jej, gdy tylko się ukaże!

 

            

 

23 października 2019

Adrian Pakuszewski

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Komentarze

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA