tel. (+44) 0161 627 5872

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019-2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

f

AURA. pod tym pseudonimem kryje sie Paula Powroźnik, wokalistka i autorka tekstów pochodząca z Chełma.

Mieszka i tworzy w Warszawie. Od lipca 2020r. dołączyła do projektu My Nama Is New w wytwórni KAYAX. Ta współ[raca zaowocowała wydaniem debiutanckiego singla pt. "NIEZNAJOMY" wraz z teledyskiem, promowanym na kanale KAYAX.TV. Jedna z 15 finalistów Rzeszów Carphatia Festiwal 2020.

W dniu dzisiejszym premierowo także w RadioTop. W naszej stacji również od samej premiery, w dniu dzisiejszym, jako nasz muzyczny "POWERPLAY" czyli piosenka dnia, którą gramy co godzinę.

Premiera nowej piosenki przypada dokładnie 5 miesięcy od wydania debiutanckiego singla "Nieznajomy".

Singiel przedstawia historię niełatwego wyboru między logiką a pragnieniem. Choć decyzja ta nie należy do łatwych, to bez wątpienia trudniej jest dokonać wyborów, jeśli nie wie się tak naprawdę, czego się chce a sile emocje mącą w głowie.
"Przy mnie bądź" to obraz relacji między kobietą a mężczyzną, którzy są w bliskim, pełnym ognia związku, w którym ciężko o kierowanie się logiką. Jednak czy to nieulotne, chwilowe przyciąganie? Może warto posłuchać się rozumu? Czy jednak zaryzykować?.
 
               
    
     "
              Przy mnie bądź" to piosenka, która różni się od debiutanckiego singla pt."Nieznajomy".                                                                   Nowy utwór czerpie z muzyki elektronicznej i klubowej. Prosty tekst o zawiłej relacji,                                                                     sprawia że każdy może stać się podmiotem lirycznym. Melodia wchodzi w umysł i ciało.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            tak o piosence mówi Paula Powroźnik.
 

 

 

Komentarze

Paula Powroźnik z gorącą premierą.
AURA. - Przy Mnie Bądź.


19 stycznia 2021
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

MUZYCZNY NEWS