Ostrzeżenia synoptyków
26 lipca 2018

Wystąpią gwałtowne burze!  Najnowsze prognozy pogody mówią o utrzymujących się upałach, ale także o gwałtownych burzach i deszczach, które mogą wystąpić pod koniec tego tygodnia. Met Office wydało żółty alert i ostrzega przed zmianą pogody. 

Ostatnie tygodnie były pod znakiem upałów bez opadów deszczu, jednak pod koniec tego tygodnia nastąpi zmiana pogody i pojawią się gwałtowne burze oraz spadnie deszcz. Synoptycy przewidują nawet 30 mm wody.

Przez obfite opady deszczu utrudnione będzie poruszanie się samochodami oraz można spodziewać się przerw w dostawach energii elektrycznej. Mogą być podtopienia, a komunikacja miejska mieć problemy z punktualnymi kursami. Żółty alarm wydany przez Met Office będzie dotyczył szczególnie wschodniej części Anglii, czyli od Newcastle, przez tereny Bradford, po Leicester. Alert będzie obowiązywał od piątku do soboty.

Mimo burz i deszczu, w Wielkiej Brytanii będzie panować gorąca aura, przynosząca rekordowe temperatury. Lekarze oraz synoptycy ostrzegają, by chronić swoje ciało przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zdarzyły się już przypadki silnych poparzeń skóry

 

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA