Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...
Odwiedź najpiękniejsze zakątki Włoch
Dziś zapraszamy Państwa na krótką wycieczkę po najpiękniejszych zakątkach Włoch. Odwiedzimy  wieczne miasto Rzym oraz Watykan, malownicze San Marino i Asyż, poczujemy romantyczny klimat Wenecji oraz skosztujemy najlepszych smakołyków i win Toskanii.
 

1.

Najstarsza republika świata, utworzona w 301 r. – San Marino do dziś jest jedynym pozostałym włoskim miastem-państwem. To również jedno z najmniejszych państw Europy, mniejsze są tylko Watykan i Monako.

San Marino

Zachwycający spacer po historycznym centrum położonego na wzgórzach państwa-miasta, skąd rozpościera się przepiękny widok na Apeniny i morze Adriatyckie.

 

2.

Asyż – miasteczko św. Franciszka, który właśnie w tym mieście założył słynny na cały świat zakon. W Asyżu odwiedzamy bazylikę św. Franciszka oraz kościół św. Klary, kończymy spacerem po Piazza del Comune w centrum. Następnie udajemy się do toskańskiej winiarni w okolicach Orvieto gdzie  można kupić i skosztować słynnych, win, oliwy, oliwek i innych lokalnych specjałów.

 

 

3.

Rzym, który  nocą jest niezwykle urokliwy i klimatyczny.  Fontanna di Trevi, Piazza Venezia czy Koloseum

 

4.

Watykan i Wieczne Miasto.  Bazylika św. Piotra

 

5.

Florencja stolica Toskanii.

6.

Wenecja i jej przepiękne ulice wodne z gondolami.

7.

Neapol – miasto położone w południowych Włoszech, w centrum Zatoki Neapolitańskiej. Stolica regionu Kampania oraz Prowincji Neapol. Miasto położone  u podnóża Wezuwiusza, jednym z pięciu najniebezpieczniejszych wulkanów świata

 

 

 

 

06 lutego 2019

   KONTAKT

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka