Nikt nie zgłosił się po wygraną. Fortuna przepadła.


12 maja 2020

Zwycięzca brytyjskiej National Lottery nie zgłosił się po wygraną w regulaminowym terminie. Posiadacz szczęśliwego kuponu miał czas na ujawnienie się od 9 listopada ubiegłego roku. Ponieważ tego nie zrobił przez sześć miesięcy, pieniądze z wygranej - a był to milion funtów - przepadły.

 

Szczęśliwy los został zakupiony 9 listopada w Swindon. Zwycięzca miał do odebrania nagrodę w wysokości miliona funtów. Mimo sporej ilości gotówki, do tej pory nikt się po nią nie zgłosił. 

 

Czekali na zwycięzcę pół roku

 

Według regulaminu loterii, zwycięzca ma 180 dni na zgłoszenie się po wygraną. Ponieważ tego nie zrobił, pieniądze przepadły. 

- Poszukiwaliśmy osoby będącej właścicielem kuponu, aby wręczyć jej nagrodę. Niestety, potwierdzam, że właściciel kuponu nie zgłosił się po wygraną w terminie i w ten sposób stracił sporą sumę pieniędzy - powiedział Andy Carter z National Lottery, cytowany przez BBC. 

 

Loteria: "Apelujemy, grajcie online"

 

- W obecnej sytuacji oraz aby zapobiec powtórzeniu się ten tej niefortunnej sytuacji w przyszłości apelujemy do wszystkich graczy National Lottery, aby grali i sprawdzali swoje kupony online - dodał. Jak wyjaśnił, dzięki temu zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej przez internet.

 

Organizator loterii poinformował, że nieodebrana nagroda wraz z odsetkami trafi teraz do organizacji charytatywnych.

 

 

 

 

Dariusz Pilichowski

Źródło: Media

Data Publikacji: 12.05.2020    19.15

 

 

 

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA