Miejsce, które istnieje naprawdę, mimo że wielu uważa, że zdjęcia to fotomontaż. Jest to prawdopodobnie najbardziej romantyczne jezioro na świecie. Widok jest niesamowity.

 

Miejsce zachwyci każdego, kto je zobaczy. Przez wielu uważane, za najbardziej romantyczne jezioro na świecie. Widok robi tak niesamowite wrażenie, że ludzie mówią, że można się w nim zakochać. Dlaczego? Jest to spowodowane kształtem i kolorem.

Mowa o jeziorze o niestandardowych kształtach i pięknym kolorze wody. Zbiornik wodny znajduje się w Europie. To jezioro po kamieniołomie Kadykowskim, który znajduje się na ukraińskim Krymie. Jezioro ma kształt serca, a woda jest turkusowa. Znajduje się ono 14 metrów poniżej poziomu morza. Aby dokładnie zobaczyć jego kształt należy udać się na wzniesienia, które otaczają jezioro. To główna atrakcja tej okolicy. Turyści chętnie robią sobie przy nim zdjęcia i zamieszczają je w mediach społecznościowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Romantyczne jeziora na świecie

Jezioro po kamieniołomie Kadykowskim nie jest jedynym tego typu jeziorem na świecie. Kształt serca ma również jezioro w mieście Brampton, położonym w północnej części Kanady. Otoczone jest przez parki i lasy. Robi wrażenie zarówno zimą, jak i latem.

Podobny romantyczny okaz znajduje się w Azji, a konkretnie w Pakistanie. Mowa o tak zwanym jeziorze Shangrila w wiosce Kachura. Znajduje się ono w górach i klimatem przypomina polskie Morskie Oko. Świat jest pełen cudów natury.

 

Tomasz Węcławski

Źródło: Media

Data publikacji: 20.05.2020 ; 15.50

 

 

 

Komentarze

Najbardziej romantyczne jezioro
świata.


20 maja 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

PODRÓŻNIK

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA