tel. (+44) 0161 627 5872

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019-2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

f

Monika Wydrzyńska

Absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w klasie fletu poprzecznego oraz Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale wokalistyki jazzowej. Laureatka wielu konkursów i festiwali ogólnopolskich.

Chórzystka i solistka w zespole TGD. Instruktor grup Gospel Kids podczas Ogólnopolskich Warsztatów Gospel w wielu miastach w Polsce. Trener wokalny warszawskiego studia Voice Progress i zespołu Małe TGD.

Razem z Mikołajem Trybulcem od 2017 roku tworzy autorski projekt Linia Nocna. Ich debiutancki album „Znikam na chwilę” został nominowany do Fryderyków 2019 w kategorii „Płyta roku - muzyka elektroniczna”. Zespół można było zobaczyć na wielu koncertach i festiwalach m.in. Kraków Live Music Festival, Męskie Granie, Co jest grane 24, Spring Break Festival

Kompozytorka, autorka i współautorka tekstów wielu piosenek znanych wykonawców jak np. "Plan Awaryjny" Lanberry . Współpracuje z najlepszymi producentami muzycznymi m.in. Dominik Buczkowski-Wojtaszek czy Patryk Kumór.

Jak powstały teksty piosenek, jak rozpoczęła się jej przygoda i kariera muzyczna, o planach na przyszłość i o sobie samej  w rozmowie z Marcinem Szczurskim na naszej antenie, w audycji "Co autor miał na myśli. Historie pisane piosenkami" oraz "spotkanie z Gwiazdami opowiada Monika Mimi Wydrzyńska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomek Węcławski

Data Publikacji: 26.10.2020 ; 14:30

 

Komentarze

Monika Mimi Wydrzyńska 
wokalistka zespołu "Linia Nocna" 
gościem w RadioTop.
26 października 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...