Marcin Szczurski - muzyk, kompozytor ale także podróżnik.

Ma 28 lat, komponuje, pisze, śpiewa, występuje od mniej więcej 15 lat. Jako dzieciak bawił się w różne konkursy wokalne, ale zawsze znacznie bardziej lubił pisać własne rzeczy, niż śpiewać cudze covery. Starałe się nagrywać  swoje utwory z różnymi producentami. Współpracował z wieloma zespołami. Dopiero teraz jednak udało mu się nagrywać w jakości z jaką chciał piosenki, po różnych pewnych niepowodzeniach. Efektem tego jest debiutancki utwór "Popiół i kurz". Przez długi czas pisał bardziej sentymentalne, akustyczne i emocjonalne piosenki rodem z lat 90, które w pseudofilozoficzny i psychologiczny sposób opisywały codzienne życie. Ostatnio zaczął tworzyć w bardziej współczesnym popowym klimacie, choć nuta melancholii nadal pozostała.

                              " Chciałbym, aby moja muzyka towarzyszyła ludziom w różnych sytuacjach i emocjach, by żyło im się łatwiej, nieco                                              znośniej w turbulencjach życia- taka jest moja prywatna artystyczna misja

   

                Jestem wokalistą oraz kompozytorem z Warszawy. Obecnie pracuję nad debiutanckimi utworami.                          Chcę w nich opowiadać o emocjach, trudach życia codziennego i poszukiwaniach swojego miejsca                            w świecie w różnych około-popowych dźwiękach.

 

Więcej opowie nam w rozmowie Marcin Szczurski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomek Węcławski

Data publikacji: 01 października 2020

Z Marcinem Szczurskim rozmawiał Adrian Pakuszewski

Komentarze

Marcin Szczurski naszym gościem
w "Spotkaniu Z Gwiazdami"


01 października 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA