Komentarze


Litera X na obu dłoniach. Co oznacza?
Tylko 3 procent ludzi je posiada.
14 kwietnia 2020

O podwójnych literach X na dłoniach głośno już było w starożytnym Rzymie. Aleksander Wielki był miłośnikiem chiromancji i na podstawie linii papilarnych dłoni wybierał swoich oficerów.

 

On sam miał dwa X, co potwierdzać miało znaczenie tych znaków na dłoniach. Badania nad X prowadzono również na Uniwersytecie Moskiewskim. Zbadano losy 2 milionów osób na całym świecie by zrozumieć związek pomiędzy literami X a losami ludzi.

Okazało się, że posiadaczami X jest Władimir Putin, miał je też Abraham Lincoln.

Co więc tajemnicze X oznaczają? Mają je mieć tylko wybrańcy losu, których przeznaczeniem jest rządzenie i nie potrzebują do tej roli specjalnego przygotowania. Oni po prostu mają to w genach. Konkurować z nimi nie mogą nawet ci, którzy wiele lat spędzili, aby przygotować się do sukcesu. Posiadacze podwójnej litery X są silnymi osobowościami i wytwarzają wokół siebie taką energię, że wiadomo jest, iż należą do ścisłej czołówki.

Są ludźmi unikatowymi, utalentowanymi, widzącymi więcej niż inni i nie dającymi się oszukać. Są również sprawni fizycznie i odporni na choroby. Mają ogromny wpływ na życie innych ludzi.

 

                  

 

Tomasz Węcławski

Źródło: Media

Data Publikacji: 14.04.2020 9:30

 

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

 

 

 

 

Wejdź na

CIEKAWOSTKI

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA