Artysta udostępnił nowy singiel "Still In Love", w którym śpiewa o miłości do swojego męża.

 

Jest wielu piosenkarzy i zespołów muzyki rozrywkowej lat 80. bez których nie wyobrażamy sobie tamtego czasu. Z całą pewnością jednym z czołowych reprezentantów kiczowatego, tandetnego, ale niezwykle barwnego okresu w muzyce jest - Limahl.

Brytyjski wokalista powrócił po wielu latach nieobecności z nowym singlem "Still in Love".  Utwór został skomponowany i wyprodukowany we współpracy z niemieckim producentem – Miro Markusem.

Możecie go posłuchać poniżej.Więcej:

 

 

 

 

 

 
Limahl a właściwie Christopher Hamill, urodził się 19 grudnia 1958 roku w Wigan w Anglii. Przygodę z muzyką zaczął już w wieku 7 lat, to właśnie wtedy zaczął intensywnie śpiewać. W wieku 16 lat zaczął przygotowywać się do zawodu fryzjera, nie przerywając przy tym nauki śpiewania. W 1981 roku został wokalistą zespołu Art Nouveau, który szybko zmienił nazwę na "Kajagoogoo". Grał on głównie muzykę z pogranicza elektornicznego popu, który w tamtym okresie był niezwykle popularny. Za jego karierę w dużej mierze odpowiada Nick Rhodes z zespołu Duran Duran. Zespół, a przy tym sam Limahl, zasłynęli przebojem "Too Shy". Który stał się jednym z symboli lat 80. Po dwóch latach, w 1983 roku, Limahl opuścił zespół i zajął się solową karierą.
 
 
 
 
 
 
 
Dariusz Pilichowski
Źródło: Media
Data Publikacji: 09.06.2020   19.30
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Komentarze

Limahl wciąż zakochany. Król dyskotek lat 80. powraca z nowym singlem!09 czerwca 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

MUZYCZNY NEWS

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka