Komentarze

Darek Pilichowski

Źródło:  Media

Data Publikacji: 31.03.2020  11:50

Lady Gaga musiała podjąć bardzo trudną decyzję która sprawiła, że fani pogrążyli się w rozpaczy. Z powodu panującej epidemii koronawirusa artystka odwołała kwietniową premierę albumu “Chromatica”.

 

Lady Gaga (34 l.) obiecała, że wkrótce ogłosi nową datę premiery. Płyta “Chromatica” miała ukazać się 10 kwietnia, ale ze względu na pandemię koronawirusa trzeba będzie na nią poczekać zapewne do lata.

 

– To dla wszystkich nas przerażający czas i chociaż uważam, że sztuka jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu, uważam też że to nie jest właściwy czas na wydawanie płyt – napisała Lady Gaga.

 

– Zamiast tego wolę, abyśmy poświęcali ten czas na poszukiwanie rozwiązań. Ważne jest dla mnie, aby zwrócić uwagę na dostarczenie niezbędnego sprzętu medycznego pracownikom służby zdrowia, upewnienie się, że dzieci, które uczęszczają na posiłki do szkół publicznych, otrzymają potrzebną pomoc, i że pomożemy tym, którzy będą dotknięci finansowo przez tę pandemię.

 

To nie koniec smutnych informacji. Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła także, że jej występy w Las Vegas, które miały trwać od 30 kwietnia do 11 maja br. również zostały przełożone.

 

Nadchodzący krążek promuje singiel zatytułowany “Stupid Love”, który zadebiutował 28 lutego 2020 roku i jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. W serwisie YouTube można także zobaczyć do niego teledysk stylizowany na lata 80-te. Ukrywająca się pod pseudonimem Lady Gaga Stefanie Germanotta portretuje kosmitkę poszukującą miłości. Klip został zrealizowany z pomocą iPhone’a 11 Pro. Za reżyserię odpowiada Daniel Askill. Utwór jest bardzo optymistyczny, energiczny i taneczny z pulsującymi rytmami oraz samplami w stylu retro – to niczym eksplozja kolorów i radości.

 

Lady Gaga dostała Oscara za rolę w filmie “Narodziny gwiazdy”. Wkrótce zagra jedną z głównych ról w filmie “Gucci”. Lady Gaga ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to “Bad Romance”, “Telephone”, “Alejandro”, “Just Dance” czy “Poker Face”. Ostatnia płyta Lady Gagi to “Joanne” z 2016 roku.

 

Lady Gaga przekazała bardzo smutną wiadomość. Fani w rozpaczy
31 marca 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA