Od kilkunastu dni cały świat skupia się na plotkach o kolejnym romansie wokalistki. Jak informowaliśmy  obecnie Lady Gaga spotyka się z przedsiębiorcą Michaelem Polanskym i choć niewiele wiemy o tym związku, to gwiazda coraz chętniej publikuje w sieci nowe fotografie z ukochanym. Teraz zaskoczyła wszystkich zapowiadając nowy singiel zatytułowany “Stupid Love”. Kiedy premiera?!

Lady Gaga (33 l.) od dłuższego czasu wysyłała sygnały świadczące o tym, że ciężko pracuje nad albumem o roboczym tytule “LG6”. Już w ten piątek fani poznają pierwszą nowa piosenkę z nowego wydawnictwa zatytułowaną “Stupid Love”. Artystka wrzuciła na portale społecznościowe zdjęcie plakatu z okładką singla. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Premiera nowego singla “Stupid Love” została zapowiedziana na 28 lutego br. Tuż po północy utwór będzie dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

 

Lady Gaga ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to między innymi utwór “Bad Romance”, “Telephone”, “Alejandro”, “Just Dance” czy “Poker Face”. Ostatnia płyta Lady Gagi to “Joanne”, który ujrzał światło dzienne w 2016 roku. Lady Gaga dostała Oscara za rolę w filmie “Narodziny gwiazdy”. Wkrótce zagra jedną z głównych ról w filmie “Gucci”.

 

To będzie jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów 2020 roku! Nie możemy się już doczekać.

 

 

 

 
 
Dariusz Pilichowski
Źródło: media
Data Publikacji: 27.02.2020  22.00
Lady Gaga mówi o GŁUPIEJ MIŁOŚCI. Gwiazda zaskoczyła fanów!
27 lutego 2020

Komentarze

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA