Księżna Kate znów udowodniła, że można wyglądać pięknie, nie wydając przy tym majątku. Żona księcia Williama wybrała tanie kolczyki z sieciówki, za które trzeba zapłacić jedynie 25 złotych.

 

Księżna Middleton chętnie sięga po ubrania i buty od znanych projektantów. Żona księcia Williama znana jest jednak również z tego, że nie wstydzi się pokazywać w stylizacjach, które można dostać w popularnych sieciówkach. Tak było też i tym razem. Księżna Kate postawiła tym razem na kolczyki, które można kupić za mniej niż 30 złotych. 

Księżna Kate w tanich kolczykach

Księżna Kate słynie z wysmakowanego gustu i... oszczędności. W przeciwieństwie do Meghan Markle piękna żona księcia Williama od zawsze starała się nie obciążać królewskiego budżetu. Jakiś czas temu pisaliśmy, że pojawiła się w kolczykach za 8 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 38 złotych. Teraz Middleton postawiła na jeszcze tańszy model, bo wart 5 funtów, czyli około 25 złotych! 

Kolczyki, jakie księżna Kate zaprezentowała podczas jednego z instagramowych nagrań, można kupić online w znanej sieciowice sprzedającej sztuczną biżuterię i odzież. Mowa o sklepie  Accessorize.

 

                                              

 

Co więcej, księżna wybrała te same kolczyki także na oficjalne spotkanie. Czujni internauci wyłapali wszak, że miała je na sobie wcześniej, podczas wyjazdu do Dublina. Wtedy jednak postanowiła zestawić je z szykowną suknią od amerykańskiego projektanta Oscara De La Renty. 

 

                                               

 

Takim właśnie sposobem księżna Kate kolejny raz udowodniła, że nie trzeba wydawać fortuny, by wyglądać z klasą i modnie. Jej stylizacje pokochały miliony kobiet na całym świecie. W końcu nieustannie jest uważana za ikonę mody, a eksperci równie często stawiają ją za wzór. 

 

 

 

 

Dariusz Pilichowski

Źródło: Media

Data Publikacji: 16.06.2020   21.10

Komentarze

Księżna Kate w kolczykach, które kupisz za grosze. 


16 czerwca 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

WIELKA BRYTANIA

   KONTAKT

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka