John Bon Jovi w muzycznym duecie z księciem?! To ogromne zaskoczenie dla wszystkich fanów Harry'ego. Wszechstronnie utalentowany wnuk królowej Anglii ostatnio wszedł do studia nagraniowego razem z ikoną muzyki rockowej.

 

 

"Artysta wcześniej znany jako książę"

Ostatnio młodszy syn księcia Karola odwiedził Wielką Brytanię. Poza udziałem w konferencji klimatycznej pojawił się również na terenie studia nagraniowego Beatlesów – Abbey Road. To właśnie tam zrobił niespodziankę swoim fanom i zaśpiewał razem z Jonem Bon Jovim. To niezwykłe spotkanie miało związek z międzynarodowymi zawodami sportowym, w których udział biorą chorzy i ranni żołnierze oraz weterani wojenni. Invictus Games zostały zainaugurowane przez Harry’ego w 2014 roku.

Harry i Jon Bon Jovi nagrywają wspólny utwór

W ramach promocji zbliżających się igrzysk Jon Bon Jovi nagrał piosenkę "Unbroken" – to ukłon w stronę weteranów zmagających się z zespołem stresu pourazowego. Właśnie w czasie pracy nad tym utworem w studiu pojawił się mąż Meghan Markle. Poza spotkaniem i rozmowami z wokalistą, chórem i weteranami, Harry - nazwany żartobliwie przez Bon Joviego "artystą wcześniej znanego jako książę" – spróbował swoich sił jako wokalista. Nagrania z tej wizyty znajdziemy w mediach społecznościowych.

 

 

 

 

 

 

Dariusz Pilichowski

Źródło: media

Data Publikacji: 29.02.2020  23.30

Książę Harry stworzył muzyczny duet z Jonem Bon Jovim!
29 lutego 2020

Komentarze

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka