Komentarze

 

 

Cóż to za widok! Królowa Elżbieta (94 l.) na kucyku Fell Pony przemierzała park przy zamku w Windsorze. To pierwszy raz – od czasu wprowadzenia obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa – kiedy fotoreporterzy uchwycili monarchinię na świeżym powietrzu. Podczas pandemii bowiem królowa wraz z mężem księciem Filipem (98 l.) izoluje się w zamku.

 

Zasiadająca na brytyjskim tronie królowa Elżbieta słynie z zamiłowania do koni i dlatego też nie dziwić powinno, że gdy tylko nadarzyła się okazja, skorzystała z jazdy konnej. Przejażdżka na 14-letnim kucyku Fell Pony w królewskim parku przy zamku w Windsorze była niewątpliwie świetną formą relaksu dla monarchini. Trzeba przyznać, że choć królowa ma już 94 lata, to nadal cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją. To widać na zdjęciach!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ubrana w jasne spodnie, zieloną kurtkę, białe rękawiczki różową chustę Elżbieta II przemierzała królewski park. Monarchinię pierwszy raz – od czasu wprowadzenia obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa – uchwycono na świeżym powietrzu. Od połowy marca królowa wraz z księciem Filipem izoluje się w zamku w Windsorze, położonym na zachód od Londynu. To stamtąd wysyłała liczne odezwy do narodu m.in. transmitowane w telewizji, które zdarzały się rzadko w jej 67-letnim panowaniu.

Królowa znana jest z swojej miłości do zwierząt, zwłaszcza koni i psów. Kiedy z powodu pandemii COVID-19 monarchini przeniosła się z Pałacu Buckingham do Windsoru, razem z nią samochodem przyjechały dwa jej psy, Candy i Vulcan.

 

 

 

 

Dariusz Pilichowski

Źródło: Media

Data Publikacji: 02.06.2020

 

 

 

 

 

 

 

Królowa Elżbieta na... kucyku


02 czerwca 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

WIELKA BRYTANIA

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA