Komentarze

Koronawirus. Boris Johnson w stanie stabilnym. Nadal na oddziale intensywnej terapii
07 kwietnia 2020

Zakażony koronawirusem premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson pozostaje na oddziale intensywnej terapii, na który trafił w poniedziałek wieczorem. Jest jednak "w dobrym nastroju" – poinformował we wtorek przedstawiciel Downing Street.

 

W nocy stan Borisa Johnsona był stabilny. Rzecznik Downing Street zaznaczył, że premier Wielkiej Brytanii nie leży pod respiratorem.

 

Stan premiera był w nocy stabilny, pozostaje on w dobrym nastroju. Jest poddawany standardowej terapii z użyciem tlenu i oddycha bez żadnego innego wsparcia – stwierdził we wtorek rzecznik Downing Street.

 

 

 

Boris Johnson przewieziony na oddział intensywnej terapii.

Premier Wielkiej Brytanii przebywa w Szpitalu św. Tomasza w Londynie. Do szpitala trafił w niedzielę. W poniedziałek wieczorem, kiedy symptomy COVID-19 się nasiliły, przewieziono go na oddział intensywnej terapii.

Rzecznik Downing Street podkreślił, że Boris Johnson nie ma zapalenia płuc. Dodał, że wszyscy w brytyjskim rządzie są "zdeterminowani", a ministrowie mają jasny plan działania w obliczu pandemii, nakreślony przez premiera.

O stanie zdrowia premiera ma być regularnie informowana królowa Elżbieta II. Rzecznik Downing Street zaznaczył, że cotygodniowe audiencje u królowej, na których stawiał się premier, nie będą w tej chwili kontynuowane.

 

 

Dariusz Pilichowski

Żródło: Media

Data Publikacji: 07.04.2020  20.40

 

 

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA