Jacek Stachursky nie zwalnia tempa i powraca z nowym, wakacyjnym singlem z propozycję piosenkarza. Posłuchajcie poniżej, jak brzmi jego nowy galaktyczny utwór!

Jacek Stachursky (54 l.), który w zeszłym roku obchodził 25-lecie działalności artystycznej, wraca na rynek z kolejną taneczną propozycją. Na początku maja piosenkarz poinformował w mediach społecznościowych, że szykuje dwa nowre pemierowe kawałki: „Ayesssa” i „Polska krew”. Prezentujemy wam jeden z nich.

Jacek Stachursky – „Ayesssa”

Ktoś kiedyś powiedział, że na świecie są pewne tylko dwie rzeczy. Śmierć i podatki. Ale Jacek Stachursky z tym się nie zgadza. I ma całkowitą rację, bo jest jeszcze coś niezwykłego. To dźwięk, harmonia i rytm, czyli muzyka. Muzyka, która sprawia, że chce nam się żyć i życiem radować. „Ayesssa” to właśnie esencja tej radości. Tańcz i delektuj się życiem w jej skrzydlatych objęciach.

Fani nie kryją zachwytu: “Kozak. Coś pozytywnego w tak smutnej dobie coronawirusa.”, “dobry utwor na lato❤☀️❤”, “Najbardziej otwarty umysł galaktyki znowu zaskakuje”, “I takiego Stachurskiego uwielbiam, świetna nuta na nadchodzące letnie, lepsze dni👍👏👏👏”, “Fenomenalna twórczość 😎😎😎”, “Super kawałek. Letni hicior. <3” – komentują Internauci nowy singiel Jacka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dariusz Pilichowski
Źródło: Media
Data Publikacji: 23.05.2020   22.45

Komentarze

Jacek Stachursky z wakacyjnym i pozytywnym singlem „AYESSSA”
23 maja 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

MUZYCZNY NEWS

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA