Laureaci 7 edycji Must Be The Music (2014 rok), Anna i Piotr Bierytowie czyli grupa Sachiel,  w ostatnich kilku tygodniach pochłonięta była nagrywaniem nowego singla. Zatytułowane najnowsze nagranie "Tak Jak Ty", dzięki współpracy z grupą Sachiel, premierowo mogliśmy usłyszeć w naszej stacji radiowej już 1 października podczas 41 notowania listy Hit Na Hit.

2 października przebój stał się hitem dnia w naszym radiu i był prezentowany co godzinę.

Nowe brzmienia i lekkość nagrania przypadły wszystkim do gustu już od pierwszego zasłuchania co zaowocowało wejściem piosenki do ścisłej czołówki list przebojów Hit Na Hit(22) oraz Top40.pl. Również w kilku innych stacjach radiowych na terenie Polski to nagranie cieszy się ogromną popularnością. Kolejna niespodzianka zaskoczyła nie tylko fanów.

Zwyciężczyni "Must Be the Music" Anna Bieryt przeszła wielką metamorfozę. Zdjęcia mówią same za siebie. Jest nie do poznania

 

Anna Bieryt nie przypomina już dawnej siebie.

Początkująca piosenkarka zadebiutowała jako chłopczyca, która nigdzie nie rusza się bez czapki z daszkiem i związanych włosów. To już przeszłość.

fot.Polsat

Anna Bieryt po kilku latach na scenie zdecydowała się odmienić swój wizerunek. Wcześniej wybierała luźne, niekiedy nawet męskie stroje, a sukienki niemalże dla niej nie istniały. Chodziła zawsze w upiętych włosach, które chowała pod czapką z daszkiem. Wokalistka przeszła metamorfozę, której nie da się nie zauważyć.

                        

Swoim nowym wyglądem pochwaliła się na Facebooku.

Teraz wygląda bardzo kobieco. Zapuściła włosy i zdecydowała się na bardziej wyrazisty makijaż. Fani są pod wielkim wrażeniem jej zupełnie nowej przemiany, o czym dają znać w komentarzach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
       @ Piękna 😍 nie poznałam! 😲
       @ Śliczna!:
       @ Naprawdę nie poznałam ale cudo
       @ prawdziwe cudo

 

Również naszym zdaniem nie ma się czemu dziwić. Anna nie przypomina już dawnej siebie.

Podoba wam się jej przemiana?

                   

Oficjalna premiera najnowszego singla "Tak Jak Ty" grupy Sachiel, na portalu YouTube odbędzie się                 w dniu dzisiejszym 19 października 2019 roku o godzinie 17.00.

              

 

(tw)

Data utworzenia: 19 października 2019 12:47

 

Grupa Sachiel, ich nowy singiel
i zmiany Anny Bieryt
19 października 2019
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA