tel. (+44) 0161 627 5872

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019-2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

f

 
wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów pochodząca z Piekar Śląskich. Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach gdzie stawiała swoje pierwsze kompozytorskie kroki. Sonia próbowała swoich sił m.in. w programach Must Be The Music czy Mam Talent. W tym roku wzięła udział w wakacyjnej edycji konkursu „Twoje 5 minut w Radio RMF FM” i zwyciężyła!
 

6 sierpnia Sonia Maselik stanęła do wali o spełnienie marzeń! Tego dnia wzięła udział w głosowaniu internautów i wygrała je przechodząc do dalszego etapu muzycznej zabawy "Twoje 5 minut w RMF FM". Słuchacze zakochali się w jej wyjątkowo lirycznym i romantycznym coverze singla Haddaway "What is Love".

Pod koniec sierpnia odbyło się kolejne głosowanie - słuchacze RMF FM musieli wybrać, kto z finalistów pojedynczych muzycznych pojedynków wygrywa zabawę "Twoje 5 minut w RMF FM" i dostanie możliwość nagrania profesjonalnej Live Sessions. 

Podczas finału, na którym Sonia spotkała się z czwórką finalistów wybranych przez jury RMF FM, zjawiskowo wykonała aż dwie piosenki. Oczywiście padło na cover Haddaway "What is Love", ale Sonia zaskoczyła wszystkich i zaśpiewała także swoją autorską piosenkę "Nie Móc Nic Nikomu"! w wersji akustycznej.

 

W piosence "Nie Mów Nic Nikomu" w sposób humorystyczny wokalistka opowiada o tym, że nie warto przejmować się plotkami jakie czasem powstają na nasz temat oraz hejtem skierowanym w naszą stronę. Plotki żyją zawsze swoim życiem i są historiami przekazywanymi "od ucha do ucha", które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Należy kochać siebie za to jakimi jesteśmy naprawdę.

 

W naszym "Spotkaniu z Gwiazdami" o swojej przygodzie z muzyką, najnowszym singlu, swoich pasjach i muzycznych planach opowie Sonia Maselik, z którą rozmawia Marcin Szczurski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Węcławski

Data publikacji: 31.10.2020 ; 14:30

Rozmawiał Marcin Szczurski

Komentarze

Gościem "Spotkania z Gwiazdami" w RadioTop 
Sonia Maselik.


31 października 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...