wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów pochodząca z Piekar Śląskich. Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach gdzie stawiała swoje pierwsze kompozytorskie kroki. Sonia próbowała swoich sił m.in. w programach Must Be The Music czy Mam Talent. W tym roku wzięła udział w wakacyjnej edycji konkursu „Twoje 5 minut w Radio RMF FM” i zwyciężyła!
 

6 sierpnia Sonia Maselik stanęła do wali o spełnienie marzeń! Tego dnia wzięła udział w głosowaniu internautów i wygrała je przechodząc do dalszego etapu muzycznej zabawy "Twoje 5 minut w RMF FM". Słuchacze zakochali się w jej wyjątkowo lirycznym i romantycznym coverze singla Haddaway "What is Love".

Pod koniec sierpnia odbyło się kolejne głosowanie - słuchacze RMF FM musieli wybrać, kto z finalistów pojedynczych muzycznych pojedynków wygrywa zabawę "Twoje 5 minut w RMF FM" i dostanie możliwość nagrania profesjonalnej Live Sessions. 

Podczas finału, na którym Sonia spotkała się z czwórką finalistów wybranych przez jury RMF FM, zjawiskowo wykonała aż dwie piosenki. Oczywiście padło na cover Haddaway "What is Love", ale Sonia zaskoczyła wszystkich i zaśpiewała także swoją autorską piosenkę "Nie Móc Nic Nikomu"! w wersji akustycznej.

 

W piosence "Nie Mów Nic Nikomu" w sposób humorystyczny wokalistka opowiada o tym, że nie warto przejmować się plotkami jakie czasem powstają na nasz temat oraz hejtem skierowanym w naszą stronę. Plotki żyją zawsze swoim życiem i są historiami przekazywanymi "od ucha do ucha", które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Należy kochać siebie za to jakimi jesteśmy naprawdę.

 

W naszym "Spotkaniu z Gwiazdami" o swojej przygodzie z muzyką, najnowszym singlu, swoich pasjach i muzycznych planach opowie Sonia Maselik, z którą rozmawia Marcin Szczurski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Węcławski

Data publikacji: 31.10.2020 ; 14:30

Rozmawiał Marcin Szczurski

Komentarze

Gościem "Spotkania z Gwiazdami" w RadioTop 
Sonia Maselik.


31 października 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

   KONTAKT

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka