tel. (+44) 0161 627 5872

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019-2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

f

W nowym kawałku gościnnie usłyszymy Drama z charakterystycznym soulowym wokalem.

 

Przy każdym kolejnym singlu Gorgon City podnosi poprzeczkę, gdy chodzi o poziom produkcji. Duet wciąż stara się wynajdywać ekscytujące nowe nazwiska wśród wokalistów. Tym razem po raz drugi postawili na współpracę z duetem z Chicago DRAMA.

Kye Gibbon i Matt Robson Scott z Gorgon City są jednym z najbardziej rozchwytywanych duetów muzyki dance. Ich dotychczasowy katalog liczy ponad 1,5 miliarda streamów. DRAMA to projekt producenta Na’el Shehade oraz wokalistki Via Rosa. Razem łączą R&B z dance-popem. Wcześniej pracowali z Gorgon City nad singlem „Nobody”. Utwór spotkał się z tak dobrym przyjęciem, że kolejny wspólny kawałek był tylko kwestią czasu.

„You’ve Done Enough” to produkcyjny majstersztyk. Wokal DRAMA świetnie łączy się z charakterystycznym dla Gorgon City basem. Do singla powstał także teledysk.

Gorgon City w ciągu ostatnich 18 miesięcy wydało serię wyjątkowych singli, w tym m.in. „Burning” ft. Evan Giia, „House Arrest” ft. Sofi Tukker - ponad 12 mln streamów w 10 tygodni, szczyt zestawienia US Dance Radio, „There For You” ft. MK, jak również utworów wydanych w ramach klubowego labelu REALM: „Trapdoor”, „Lick Shot”, „Delicious”, „Elizabeth Street”, „Roped In”, „Motorola” i „Grooves On The Vinyl”. Utwór „Go Slow” z Kaskade dotarł na szczyt Billboard Dance Chart.

 

Komentarze

Gorgon City rozpoczyna rok gorących premier singlem "You've Done Enough"


04 lutego 2021
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

MUZYCZNY NEWS