GORĄCA PREMIERA !!!
Zwiastun nowego singla pt. ,,Ocaleni,,
02 kwietnia 2020

Z  ogromną przyjemnością przedstawiam nowy singiel pt. "Ocaleni" Tomka Luberta, Donia, Mezo, Zuzanny Markiewicz oraz Roberta Sadowskiego przy współpracy z wytwórnią S&G Music.

Utwór jest odpowiedzią artystów na trudną i niejednoznaczną sytuację społeczną w jakiej przyszło działać nie tylko im, ale też wszystkim Polakom.

 

Podczas dzisiejszej premiery singla wraz z klipem odbędzie się akcja na profilu S&G Music i za każde udostępnienie w pierwszych 4 godzinach od premiery Artyści przekażą 1 zł na walkę z Koronawirusem.

 

Singiel oficjalnie swoją premierę będzie miał dzisiaj o godzinie 11:00 na antenie RadiaTop jak i  na kanale YouTube S&G Music wraz z teledyskiem.

 

Utwór, który powstał jeszcze w 2019 roku jest prezentem dla Zuzanny Markiewicz - podopiecznej Drużyny Szpiku wspierających młode osoby podczas leczenia onkologicznego.  Dominik "Doniu" Grabowski i Jacek,"Mezo" Mejer skomponowali i napisali wraz z Sadowsky dla niej utwór do którego zaprosili też Tomka Luberta, od lat zaangażowanego społecznie kompozytora, producenta i gitarzystę, współzałożyciel a takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver. Mimo przeszkód,ograniczeń czasowych, a obecnie także kwarantanny która nie pozwoliła spotkać się artystom na planie zdjęciowym, udało się na początku marca nagrać ostatnie wokale w studio oraz potrzebne ujęciado klipu. Szereg pozostałych prac dokonywano zdalnie w różnych miastach i w trzech różnych studiach nagraniowych oddalonych o setki kilometrów od siebie. Klip do utworu został zrealizowany tuż przed przymusową blokadą w Polsce z udziałem minimalnej ekipy filmowej, z pełnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Jest to pierwszy klip w kraju z tyloma wykonawcami, którego premiera odbywa się w czasie bezwzględnej i utrudniającej życie kwarantanny spowodowanej przezCOVID-19.

Uniwersalny wydźwięk "Ocalonych" to efekt połączenia zaangażowanego utworu oraz klipu, którego postapokaliptyczny charakter i elementy odradzającej się natury mają dawać nadzieję i wsparcie. Przede wszystkim osobom zmagającym się z obniżoną odpornością, takim jak pacjenci onkologiczni obecnie jeszcze bardziej narażeni na niebezpieczeństwo. Artyści dedykują też nowy singiel wszystkim nam,podlegającym codziennym ograniczeniom oraz wszystkim służbom aktywnie walczącym z zagrożeniem: od ratowników i lekarzy po  pracowników sektorów publicznych codziennie niosących pomoc Polakom.

 

 NOWY SINGIEL  ,,OCALENI,,

           

 
 
Dariusz Pilichowski
Źródło: Radio Top
Data Publikacji: 02.04.2020  09.55
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Komentarze

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA