Komentarze

Ed Sheeran właśnie został najbogatszą brytyjską gwiazdą poniżej 30 roku życia. Tym samym pozbawił Adele bycia na liście Heat 2019!

Ed Sheeran ma co świętować! Heat opublikował listę najbogatszych, brytyjskich gwiazd, które nie mają jeszcze 30 lat. Ed wskoczył na pierwsze miejsce, a Adele pożegnała się z listą. Jak to się stało, że młody piosenkarz trafił na pierwszą pozycję? W ciągu ostatniego roku, Sheeranowi prawie udało się podwoić swój majątek, a jego zarobki wyniosły w 2017 roku 121 mln dolarów, a teraz ma on już 218 mln dolarów!

Na czym dorobił się Ed Sheeran?

Obecny majątek Eda Sheerana robi wrażenie. Piosenkarz najwięcej dorobił się na swojej dwuletniej trasie koncertowej „Divide Tour”, która okazała się być najbardziej dochodową trasą wszechczasów. Dodatkowo, sporo pieniędzy Ed zgarnął za swój talent pisarski, a dokładnie za pisanie tekstów piosenek innym gwiazdom. Zgarnął tantiemy za utwory, takich artystów jak: Justin Bieber, Rita Ora czy Anne-Marie.

                                              

Swoimi osiągnięciami, Ed Sheeran sprawił, że Adele całkowicie opuściła listę stworzoną przez Heat i nawet jeśli mocno by się starała, w przyszłym roku już na nią nie wróci, bo w maju skończyła 31 lat! Na drugim miejscu pojawił się Daniel Radcliffe a na trzecim Harry Styles. Listę zamknął Tom Holland, znajdując się na 30 miejscu.

 

 

 

 

Dariusz Pilichowski

 

Żródło: eska.pl

 

Data utworzenia: 30 października 2019 14.20

 

 

Ed Sheeran najbogatszą
brytyjską gwiazdą.
02 listopada 2019
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA