DODA włączyła telefon na lotnisku w Dubaju i otrzymała rachunek...
30 grudnia 2018

Doda wraz z mężem, Emilem Stępniem przebywają w ciepłym Dubaju. Na miejscu parę spotkała bardzo nieprzyjemna sytuacja. Wokalistka będzie musiała zapłacić rachunek trzech tysięcy złotych za samo włączenie telefonu. Gwiazda nie kryje zaskoczenia i zdenerwowania.

 

 

Doda i Emil Stępień rozpoczęli prace związane z przygotowaniami do jednego z najbardziej oczekiwanego filmu w Polsce "Dziewczyny z Dubaju". Podobno producenci do współpracy zaprosili najlepszych twórców. Mamy nadzieję, że niedługo poznamy ich nazwiska. Niestety Dodę w Dubaju napotkały niemałe problemy. Wokalistka o kłopotach poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama.

Bilety za podróż samolotem do Emiratów Arabskich nie należą do najtańszych. Niestety Doda za wyjazd do Dubaju będzie musiała zapłacić jeszcze więcej. Okazało się, że wokalistka za włączenie telefonu na lotnisku otrzymała rachunek w wysokości trzech tysięcy złotych. Na domiar złego, gwiazda polskiej sceny muzycznej nie może wykonywać oraz odbierać żadnych połączeń
 

"Cześć kochani. Chciałam zadzwonić do mamy, ale jest to niestety niemożliwe, w ogóle nigdzie nie mogę zadzwonić. Przyszedł mi rachunek warty trzy tysiące złotych (...) za to, że włączyłam telefon na lotnisku" - powiedziała oburzona piosenkarka.

Gwiazda zdradziła, że już od jakiegoś czasu ma problem z siecią komórkową.

"Zawsze jest ten sam problem. Nie zdążę dwóch dni, gdziekolwiek być i już nie mogę się nigdzie dodzwonić" - skomentowała Doda.

      
       Foto: https://www.instagram.com

       Doda

 

Co więcej, Doda wyobraziła sobie niezbyt miłą sytuację, którą podzieliła się z internautami.

"Wyobrażam sobie, że puszcza się dziecko w podróż i jak tylko wysiądzie na lotnisku, to nie dość, że rodzice dostają 3 tys. zł rachunku, to jeszcze nie daj Bóg chcą go porwać czy cokolwiek innego i on nie może się do nich dodzwonić" - wyznała piosenkarka. 

Piosenkarka wyznała fanom, że tuż po powrocie do Polski zamierza zmienić operatora sieci komórkowej.

 

"No, ale ludzie! Żeby po 15 minutach na lotnisku, 3 tysiące złotych rachunku? Przecież to jest szok. Dla mnie 3 tysiące złotych to jest dużo" - dodała Doda.

Mamy nadzieję, że piosenkarka odzyska utracone pieniądze.

 

 

 

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA