Czy nowy kawałek spotka się z tak świetnym odbiorem, jak poprzednie kawałki grupy, między innymi ostatni "Zapomnijmy" który podbił listy przebojów ?

 

Zespół Clödie zdobył popularność coverem “Zombie” z repertuaru The Creanberries, który cieszy się pozytywnymi recenzjami na całym świecie i ogromną popularnością na YouTube. Niedawno powrócili z  kawałkiem zatytułowanym “Zapomnijmy”, który znalazł się na wielu radiowych listach przebojów zajmując czołowe miejsca w notowaniach dzięki gorącemu i pozytywnemu odbiorowi słuchaczy.  

Clödie to obecnie częstochowska grupa muzyczna, na czele której stoi Klaudia Trzepizur, uczestniczka czwartej edycji programu “The Voice of Poland”. Twórczość zespołu utrzymana jest w stylistyce klasycznego rocka.

W styczniu 2019 roku nagrali singiel pt. “Devil In Disguise”, który zdobył uznanie wśród słuchaczy i mediów w Polsce.

W lipcu 2019 ukazała się najnowsza piosenka "Zapomnijmy", by już po niespełna kilku dniach od premiery wskoczyć na radiowe listy przebojów odnosząc prawdziwy sukces.

Singiel “Zapomnijmy” opowiada o co raz szybszym tempie życia. O materializmie, który jest nam narzucany z każdej strony, o oczekiwaniach, którymi wpływają na nas ludzie dookoła wymuszając tempo pracy. O celach, które nie są nasze. Mieć, chcieć, śnić, biec nie jest zawsze jest zgodne z nami samymi. Piosenka nawołuje do zapomnienia o codzienności i oczekiwaniach innych, bo najważniejszy jest spokój wewnętrzny.

Grupa nie spoczywa na laurach i wypuszcza kolejny utwór "Let Me Go"

Piosenka opowiada o zakochanej kobiecie która czuje, że to co robi (jak postępuje) nie jest właściwe. Zadaje sobie pytanie - Jaki jest cel w jej życiu? Podmiot osądza się na podstawie swoich działań, co sprawia, że jest kimś innym niż czuje to wewnętrznie.W refrenie główna bohaterka nawołuje do tego, że nie chce być przygnębiona, zagubiona i samotna. Prosi osobę, którą uwielbia, aby zabrała ją do domu, do ich małego Świata i uwolniła od bólu.

Premiera "Let Me Go" również w naszym radiu, oraz jako propozycja do listy "HiT Na HiT".

                         

 

Tomasz Węcławski

Data publikacji: 12 listopada 2019 10:35; update teledysku:14 listopada 2019 18:00

Komentarze

Clödie powraca z nowym singlem.
Czy powtórzy sukces "Zapomnijmy"?
12 listopada 2019
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA