Chwilę grozy przeżyła Viki Gabor, którą próbowano okraść. Ojciec piosenkarki został pobity przez napastników.

- Policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o usiłowanie rozboju na 49-letnim mężczyźnie oraz jego córce - przekazał rzecznik mokotowskiej policji Robert Koniuszy. Jak ustaliła PAP, pokrzywdzona została 13-letnia piosenkarka Viki Gabor i jej ojciec.

Do zdarzenia doszło na warszawskim Mokotowie wieczorem 11 września około godziny 22.30. 13-latka razem ze swoim ojcem Dariuszem i matką Eweliną wybrali się do jednego ze sklepów przy ulicy Konstruktorskiej. Do sklepu wszedł tylko ojciec, piosenkarka została z mamą przed budynkiem.

Przed sklepem stała grupka mężczyzn, wśród nich: 17-letni Kamil T. oraz o rok starszy Dominik P. Młodzi mężczyźni na widok nastolatki mieli użyć wobec niej wulgaryzmów oraz kazać oddać pieniądze.

Dziewczyna z matką odeszły na bok. Kiedy ze sklepu wyszedł ojciec 13-latki, zwrócił uwagę agresorom. Wówczas mężczyźni rzucili się na 49-latka, powalili go na ziemię i zaczęli kopać. Zdarzenie zauważył ochroniarz, który pobiegł pomóc mężczyźnie, a potem o zdarzeniu poinformował policję. W tym czasie Kamil T. oraz Dominik P. zdążyli uciec.

 

Jak przekazał rzecznik mokotowskiej policji Robert Koniuszy, policjanci pojawili się na miejscu kilka minut po zgłoszeniu. - Ustalili okoliczności zajścia oraz rysopisy podejrzanych. Pobitemu mężczyźnie została udzielona pomoc przez ratowników medycznych. Na szczęście nie wymagał on hospitalizacji.

Po kilku minutach funkcjonariusze zatrzymali chuliganów. - Obaj byli pod wpływem alkoholu.

Napastnicy zostali rozpoznani przez pokrzywdzonych i trafili do policyjnych cel. - Obaj usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego rodziny.

Za zarzucany czyn grozi im nawet do 12 lat więzienia.

 

Dorota Witkowaska-Dziuma

Źródło: media

Data publikacji: 19 września 2020; 10:45

 

 

 

Komentarze

Chwile grozy przeżyła Viki Gabor,
którą próbowano okraść.
Ojciec gwiazdy pobity.
19 września 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

MUZYCZNY

NEWS

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka