Ceremonia wręczenia nagród Grammy, która miała odbyć się 31 stycznia, została przełożona na 14 marca z powodu wzrostu liczby zakażeń koronawirusem w Los Angeles.
 
 
We wtorek amerykańskie magazyny "Rolling Stone" i "Variety", powołując się na wiele źródeł, podały, że ceremonia wręczenia najważniejszej nagrody w branży muzycznej może odbyć się w marcu.
 

The Recording Academy, która organizuje Grammy, nie odpowiedziała od razu na prośbę o komentarz - podała także  agencja Reutera.

Jednak we wtorek popołudniu napisano w komunikacie The Recording Academy, która organizuje Grammy:

 

 

      "

                   Po konsultacjach z ekspertami w dziedzinie zdrowia oraz artystami, którzy mają się pojawić                                          na ceremonii, zmieniamy harmonogram 63. dorocznej imprezy. Zostanie ona zorganizowana                                        w niedzielę, 14 marca 2021 r. Pogarszająca się sytuacja epidemiczna w Los Angeles, przeciążenie                              szpitali i nowe wytyczne władz stanowych spowodowały konieczność przełożenia ceremonii

 

Los Angeles przeżywa gwałtowny wzrost liczby zgonów z powodu Covid-19 i przyjęć do szpitali osób zakażonych. Siłownie, salony fryzjerskie i restauracje zostały zamknięte, a mieszkańców wezwano, aby pozostali w domach.

Pod koniec zeszłego roku organizatorzy Grammy przekazali, że starają się zmienić sposób, w jaki co roku odbywała się ta prestiżowa impreza, unikając publiczności i tradycyjnego czerwonego dywanu. Poinformowali również, że chcą zorganizować kilka mniejszych występów w plenerze, zamiast jednej gali w dużym zamkniętym obiekcie Staples Center w centrum Los Angeles.

W zeszłym roku również z powodu pandemii koronawirusa z końca lutego na kwiecień przeniesiono coroczną ceremonię wręczenia Oscarów.

Komentarze

Ceremonia Grammy
przełożona z powodu wzrostu liczby
zakażeń koronawirusem.


07 stycznia 2021
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

MUZYCZNY NEWS

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka