C-BooL zaprezentował nowy singiel „Don’t Sleep Tonight”, który bez wątpienia może stać się jednym z najgorętszych hitów tegorocznych wakacji.

 

C-BooL wrócił z nową piosenką „Don’t Sleep Tonight”. Utwór polskiego DJ-a i producenta muzycznego, który stworzył hity „Wonderland”, „Never Go Away”, "La La Love" czy "Silesia" to wyjątkowa mieszanka gorących dźwięków w sam raz na wakacje 2020.

— Ciepłe brzmienia akordów wygrywanych na pianinie, energetyczny i taneczny bit w refrenie, brzmienie syntezatora rodem z lat 80. i do tego chwytliwa melodia zaśpiewana oryginalnym męskim głosem to atrybuty, które dają tej piosence duże szanse na stanie się jednym z hitów tegorocznego — czytamy w zapowiedzi singla.

C-BooL, czyli Grzegorz Cebula, jest także autorem tekstu. Jak sam mówi, „Don’t Sleep Tonight” to sentymentalna podróż po pozytywnych wspomnieniach, połączona z optymistycznym i pełnym nadziei spoglądaniem w przyszłość. Oficjalny teledysk do piosenki powstał na Śląsku, czyli w rodzinnych stronach artysty.

 

                   

 

Tomek Węcławski

Data Publikacji: 10 lipca 2020 ; 12.10

Komentarze

C-BooL z gorącą Premierą
"Don’t Sleep Tonight". 
10 lipca 2020
Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Wejdź na

Muzyczny News

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka