Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...
Białystok : eksplozja urządzenia
wybuchowego w pasażu handlowym.

W Białymstoku doszło do eksplozji urządzenia wybuchowego w pomieszczeniu magazynowym pasażu handlowego - informuje RMF FM.

 

W Białymstoku w jednym z pasaży handlowych doszło do wybuchu petard, obok których znajdowały się butelki prawdopodobnie z łatwopalną cieczą oraz kable - poinformowała podlaska policja. Nikomu nic się nie stało. Nie było ewakuacji.

 

Nadkom. Tomasz Krupa z zespołu prasowego podlaskiej policji poinformował, że wybuch usłyszał jeden z pracowników pasażu handlowego przy ulicy Warszawskiej 21 w Białymstoku. Znalazł resztki petard, a obok nich butelki prawdopodobnie z łatwopalną cieczą oraz kable. Policja poinformowała, że butelki nie wybuchły.

- Na chwilę obecną możemy mówić o prymitywnym urządzeniu wybuchowym, którego wybuch na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy. Budynek nie był ewakuowany - podkreślił nadkom. Krupa. Dodał, że policja sprawdza, czy nie była to domowej roboty bomba.

Rzecznik poinformował, że jest za wcześnie, by mówić, jak to urządzenie zostało uruchomione. - Policjanci zebrali materiał dowodowy. Ustalamy teraz, kto wniósł do tego pomieszczenia to urządzenie - powiedział.

Obecnie policja kończy swoje czynności na miejscu zdarzenia.

 

03 września 2018

   KONTAKT

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka