Białystok : eksplozja urządzenia
wybuchowego w pasażu handlowym.
03 września 2018

W Białymstoku doszło do eksplozji urządzenia wybuchowego w pomieszczeniu magazynowym pasażu handlowego - informuje RMF FM.

 

W Białymstoku w jednym z pasaży handlowych doszło do wybuchu petard, obok których znajdowały się butelki prawdopodobnie z łatwopalną cieczą oraz kable - poinformowała podlaska policja. Nikomu nic się nie stało. Nie było ewakuacji.

 

Nadkom. Tomasz Krupa z zespołu prasowego podlaskiej policji poinformował, że wybuch usłyszał jeden z pracowników pasażu handlowego przy ulicy Warszawskiej 21 w Białymstoku. Znalazł resztki petard, a obok nich butelki prawdopodobnie z łatwopalną cieczą oraz kable. Policja poinformowała, że butelki nie wybuchły.

- Na chwilę obecną możemy mówić o prymitywnym urządzeniu wybuchowym, którego wybuch na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy. Budynek nie był ewakuowany - podkreślił nadkom. Krupa. Dodał, że policja sprawdza, czy nie była to domowej roboty bomba.

Rzecznik poinformował, że jest za wcześnie, by mówić, jak to urządzenie zostało uruchomione. - Policjanci zebrali materiał dowodowy. Ustalamy teraz, kto wniósł do tego pomieszczenia to urządzenie - powiedział.

Obecnie policja kończy swoje czynności na miejscu zdarzenia.

 

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka