ABBA wraca po prawie 40 latach. "Nowe piosenki w tym roku"
05 lutego 2020

„W tym roku pojawią się nowe utwory. Sądzę, że po lecie. Ale nie mogę jeszcze niczego obiecać” – powiedział jeden ze współtwórców kultowej grupy. Zespół wraca z nowym materiałem po 35 latach od rozpadu.

Strona z wiadomościami i dyskusjami na temat zespołu opublikowała wideo, w którym Benny Andersson ujawnia, że ABBA powróci z nowym materiałem jeszcze w tym roku. Czym zaskoczą nas szwedzcy muzycy?Mamma Mia! Nowa ABBA w 2020

Mija 38 lat od ostatniego studyjnego albumu grupy. Krążek pt. The Visitors promowały wtedy single One of Us, Head Over Heels, When All Is Said and Done oraz tytułowy utwór. Benny Andersson zapytany o to, kiedy wraz z zespołem wyda nową muzykę, odpowiedział, że nowy materiał ma ukazać się jesienią tego roku.

Czytaj więcej na: https://dziendobry.tvn.pl/a/abba-powraca-zespol-wyda-nowy-material-jeszcze-w-tym-roku?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=paste

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

Komentarze

Radio Top  Kręci Nas Muzyka

Kręci Nas Muzyka

Loading ...

   KONTAKT

Unit 29

Booth House

Featherstall Road South

Oldham

OL9 7TQ

Radio Top

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone | www.radiotop.com.pl

WIADOMOŚCI

POGODA

RADIO

RAMÓWKA

HIT NA HIT

TOP40.PL

MAPA RADIA

REKLAMA

POPROCK-owa 20stka